قالب وردپرس افزونه وردپرس
خانه / درباره ما

درباره ما

میکروپدیا


وب‌سایت تخصصی انجام پروژه‌های فنی-مهندسی، برنامه‌نویسی و طراحی وب

 

ای برادر تو همان اندیشه‌ای                 ما بقی تو استخوان و ریشه‌ای

وب سایت میکروپدیا در تابستان ۱۳۹۲ آغاز به فعالیت کرد. در ابتدا هدف از ایجاد وب سایت تولید محتوای آموزشی فارسی تحت وب در حوزه کامپیوتر و فناوری اطلاعات و به ویژه برنامه نویسی به زبانی ساده و کوتاه بود. ما در راستای این هدف خود دوره های آموزشی مقدماتی را منتشر کردیم که با استقبال خوبی از جانب کاربران همراه شد. این آموزش ها هم اکنون بر روی وب سایت ما وجود دارد. از آن جایی که این پروژه به صورت داوطلبانه و آزاد اداره می شود، با سرعت کمی گسترش می یابد. اگر مایل و متخصص هستید می توانید به ما در این کار کمک نمایید.

از  بهار ۱۳۹۵ تیمی متعهد، مجرب و دانش محور از نخبگان دانشگاهی، اینجا در میکروپدیا گرد هم آمده اند تا پروژه ها و برنامه های تخصصی حوزه ی فنی و مهندسی و را با کیفیت بالا و تضمین خدمات به انجام برسانند. اگر شما به دنبال تحقق اهداف بلندمدت خود در حوزه کاریتان هستید و نیازمند مشاوره، طراحی و پیاده سازی سامانه های مهندسی سازید، هم اکنون با ما تماس بگیرید.

میکروپدیا یک وب سایت تخصصی جهت انجام پروژهای سازمانی و شخصی شما در حوزه فنی و مهندسی می باشد. فهرست کاملی از پروژه هایی که ما انجام می دهیم و نیز فرایند سفارش آن ها از طریق لینک های زیر در دسترس است. پس از یافتن بخش مورد نظر خود جزئیات مربوط به آن بخش را در ادامه مطلب مطالعه نموده و برای ثبت سفارش خود با ما تماس حاصل فرمایید. در صورتی که خدمات مورد نظر خود را نیافتید برای کسب اطلاعات بیش تر با ما تماس بگیرید.

ما در حال بروز رسانی وب سایت و گسترش کادر اجرایی و حوزه های کاری خود هستیم. هم اکنون در حوزه های فنی و مهندسی زیر پروژه می پذیریم.

  • مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات
  • مهندسی برق و سازه های سخت افزاری
  • تدریس
  • مقاله و ویراستاری

و به زودی حوزه های زیر راه اندازی خواهد گشت:

  • مهندسی عمران
  • مهندسی مکانیک
  • مهندسی شیمی

 

 

با تشکر – بنیاد میکرو پدیا